Kıvanç Tatlıtuğ da Olsan Estetik Yaptırıyorsun: Diş Estetiği İddiası Yeniden Gündem Oldu!

Kıvanç Tatlıtuğ gerek karizmasıyla gerek oyunculuğuyla son dönemin en sevilen oyuncularından birisi. Canlandırdığı her karakterle farklı birisi olarak karşımıza çıkan Tatlıtuğ, her rolün de üstesinden geliyor. Son olarak Aile dizisiyle ekranlara dönüş yapan Tatlıtuğ’un diş estetiği yaptırdığı iddia edilmişti. Bu iddialar yeniden gündem oldu, tartışma yarattı! ??

Yerli ve milli gururumuz Kıvanç Tatlıtuğ’un en sevilen oyunculardan birisi olduğunu söylesek abartmış olmayız herhalde.

Behlül karakteriyle herkesin kalbini kazanan Tatlıtuğ, ardından rol aldığı yapımlarla ününe ün kattı. Kuzey Güney mi dersiniz, Kurt Seyit ve Şura mı, birçok dizide sevilen karakterler ise karşımıza çıktı.

Başarılı oyunculuğu bir yana, görenleri hayran bırakan karizmasını da ayrıca konuşmamız gerekir!

Kendine has tarzı, bakışları ile dikkatleri üzerine çeken Kıvanç Tatlıtuğ gözlerimize bayram ettiriyor adeta. Ülkenin yakışıklılık seviyesini arşa çıkartıyor yahu!

Tabii güzeller güzeli eşi Başak Dizer’den bahsetmeden olmaz!

2016 yılında hayatlarını birleştirme kararı alan Kıvanç&Başak çifti, yaptıkları sade bir düğünde sonsuz mutluluğa evet demişlerdi. Öyle ki evliliklerini bir de erkek bebekle taçlandırmışlardı.

2023 yılının Nisan ayında dünyaya gelen Kurt Efe, herkesin merak konusu olmuştu haliyle.

‘Onun çektiği sıkıntıyı ben de bedenimde hissetmeye başladım’ diyerek gönüllerimizi çalan Kıvanç Tatlıtuğ, baba olduktan sonra da birçok kez güzel pozlarıyla merak uyandırmıştı.

Çiçeği burnunda anne ve babamız Kıvanç&Başak Tatlıtuğ çifti, ilk kez birlikte bir markanın reklam yüzü oldular.

Sevilen çift, geçtiğimiz günlerde yüzü oldukları bebek markasının daveti için kameralar karşısına geçti. Çocuklarının da oyuncu olmak istediklerini belirten çift, elbette bu kararın değişebileceğini vurguladı.

Ekranlarda yeni sezon hazırlıkları sürerken Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın başrolünde olduğu Aile dizisi de merakla bekleniyor.

Geçtiğimiz sezon başarılı oyuncu kadrosu ve konusuyla dikkatleri çeken Aile, reyting sıralamalarını alt üst etmişti. Dizinin ikinci sezonu merakla beklenirken Kıvanç Tatlıtuğ’un Aile dizisinden önce yaşadığı değişim tekrar gündem oldu.

Kıvanç Tatlıtuğ’un Aile dizisinden önce diş estetiği yaptırdığı iddia edilmiş ve dişlerindeki değişim dikkatlerden kaçmamıştı.

Dişlerini yenilettiğini görenlerden ise farklı yorumlar gelmişti. Kimileri buna hiç gerek olmadığını kimileri de çok daha iyi bir görünüme kavuştuğunu düşünmüştü.

Kıvanç Tatlıtuğ’un katıldığı son davet sonrasında estetik iddiaları yeniden gündem oldu.

Sosyal medya hesabından katıldığı bir düğünden fotoğraflarını paylaşan Tatlıtuğ, akıllarda soru işareti oluşturdu. Ünlü oyuncunun yeni bir işlem yaptırıp yaptırmadığı merak konusu oldu.

Siz ne düşünüyorsunuz? Diş estetiği yakışmış mı?

Haydi yorumlara!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x