CHP Beykoz kadın kolları kongresi iptal edildi! Uzuner’den darp iddiası

CHP Beykoz Kadın Kolları Kongresi’nde kavga çıktı. İlçe Başkanlığı’nda gerçekleşen ve Eylem Uzuner ile Esengül Ekmekçi’nin yarıştığı kongre iptal edildi.

Kongrede yaşananlara ilişkin bir video paylaşan mevcut başkan Eylem Uzuner yaşadıklarını anlattı.

“DİVAN BAŞKANI KOLLARIMI YIRTTI”

Kolundaki çizikleri göstererek açıklamada bulunan Eylem Uzuner, ”Bunu divan başkanı yaptı. Elimdeki mikrofonu alıp beni konuşturmamak için divan başkanı kollarımı yırttı. Burada haksızlık var, hukuksuzluk var. Benim bu iptal dilekçesinde ismim var, ne talebim var. Ne de yanımdaki herhangi bir kişinin talebi var. Burada haksızlık, hukuksuzluk oldu. Burada Cumhuriyet Halk Partisi İlçe binasında taraflı bir başkan geldi. Ve tarafını kendince savunup, onların kaybedeceğini anlayınca seçimi iptal etti” ifadelerini kullandı.

Uzuner, iptal dilekçisinde isminin olmadığını söyleyerek, CHP Beykoz’a taraflı bir başkan (Mahir Taştan) geldiğini vurguladı.

“YEĞENİNİ GETİRMEK İÇİN BENİ YIKMAYA ÇALIŞIYORLAR”

Videoda CHP İstanbul İl Kadın Kolları Başkanı Yeşim Ağırman, İl Başkanı Özgür Çelik ve Genel Başkan Özgür Özel’e seslenen Eylem Uzuner, “Tarafını kendince savunup (Mahir Taştan) onların kaybedeceğini anlayınca seçimi iptal etti. Özgür Başkanım dediniz ki hiç kimse burada akrabalık yapmayacak. Kendi yeğenini getirmek için beni burada yıkmaya çalışıyorlar. 20 yıldır buradayım, ölümden döndüm.” dedi.

 

 

KAYNAK: BEYKOZ GAZETESİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x