Prens William’ın Kate Middleton’a hediyesi merak uyandırdı

İngiltere Kralı 3. Charles’ın eski uşağı Grant Harrold, Kraliyet Ailesi’nin birbirlerine verdiği Noel hediyelerinin “her zaman şakacı” ve “biraz eğlenceli” olduğunu söyledi.

Ancak Galler Prensi William’la (41) olan evliliğinden üç çocuğu bulunan Kate Middleton’ın (41) bu yıl eşinden lüks bir Noel hediyesi almak istediği öğrenildi.

Harrold, Galler Prensesi’nin bu bayram sezonunda muhtemelen kocasından yeni bir saat veya mücevher alabileceğine inanıyor.

Uşak, “Fakat William ve Kate’in birbirlerine hoşlarına gidecek güzel bir şey vereceklerinden eminim. Kate muhtemelen William’dan bir saat ya da mücevher alacaktır” diye açıkladı.

ÖNCEKİ HEDİYESİNİ DÜZENLİ TAKIYOR

Middleton, 2014 yılında aldığı en sevdiği yuvarlak Ballon Bleu de Cartier saatini düzenli olarak kullanırken görülüyor. Saatin satış fiyatı 5.000 dolardan fazla oluyor, bu da kocası tarafından kendisine hediye edilen herhangi bir yeni saatin muhtemelen aynı fiyata sahip olacağı anlamına geliyor.

Eltisi Meghan Markle da bir Cartier hayranı ama farklı şekilli bir saati tercih ediyor. Sussex Düşesi, kayınvalidesi merhum Prenses Diana’ya ait dikdörtgen bir Cartier saat takıyor.

Bu arada Harrold, 75 yaşındaki Kral’ın “oldukça gelenekçi” olduğunu ve tatiller söz konusu olduğunda işlerin “eski moda” şekilde yapılmasını sevdiğini söyleyerek ailenin yıllık gelenekleri hakkında biraz bilgi verdi.

‌”Noel, Kraliyet Ailesi’nin bir arada olduğu bir zamandır. Bu, birbirini önemsemenin ve birbirinin yanında olmanın zamanıdır” derken ailenin oyunlar, akşam yemeği ve kilise ayinleri de dahil olmak üzere oldukça yoğun bir Noel programının olduğunun altını çizdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x